Fanatik ШТОПОР гранований вантаж із застібкою

Сортування:
Показати:
Вид: Списком Таблицею

ТМ Fanatik пропонує варіант штопорні оснащення, в якій гачок кріпиться до єдиної деталі, довгою і потужною застібкою, прикріпленою до подовженого вушка основного вантажу - ШТОПОР гранований

Новий монтаж простий до геніальності: замість чотирьох деталей в стандартному штопор він складається з двох. Гранований вантаж з стирчить з нього пружиною, і потужна застібка, до якої трійник кріпиться за секунду. Заводні кільця, з якими не так-то просто впоратися в холодну погоду, тепер не потрібні - і питання, "не розігнеться чи колечко», теж залишився в минулому.

Розгинатися тут нема чому: пружна нержавіюча дріт досить міцна, і конфігурація застібки виключає її самовільне розкриття. Тому з'являються додаткові можливості: легко змінити гачок на більший, на модель іншої форми або в інший забарвленням. Тепер немає необхідності зберігати зібрані монтажі з трійниками - при використанні підсоленого «їстівного» силікону це надійний спосіб швидко «вбити» хороший гачок. Порибалив - зняв трійники, а перед першим закидом знову надів, скільки б часу не минуло між рибалками.

Турбуватися про надійність фіксації силікону зі штопорні вантажем не варто: це відмінний спосіб кріплення, придатний навіть для самої еластичною і пухкої силіконової приманки. Якщо товщина головної частини приманки хоча б трішки перевищує діаметр штопора - можете бути впевнені, тримати буде намертво. Звичайно, якщо акуратно вкрутити дротяну спіраль в силікон - але це, в будь-якому випадку, простіше, ніж ідеально змонтувати виброхвост на джігголовке або шарнірі з подвійним гачком.

Вище надійність фіксації - але краще і збереження приманки, навіть якщо хижак досить активний і знайдений «в кількості». Як правило, після підсічки трійник виходить з «спинки» силіконової рибки: при виведенні вона рідко залишається в пащі, теліпаючись десь збоку, на досить безпечної дистанції від зубів або іклів. Приємно зберегти приманку в цілості - і ще важливіше, що не втрачено час, дорогоцінний час щучого «виходу».

З появою «Штопора» від ТМ Фанатик: питання оптимального монтажу під середній і великий силікон і відкритий гачок закритий назавжди - нічого кращого немає не тільки на українському, а й на світовому риболовному ринку.

Застосовуйте його при лові щуки і судака, поверху і по дну, протягом усього сезону відкритої води. Забудьте про сходах і порожніх підсічках - якщо ваша приманка змонтована на штопорні монтажі від Fanatik, перемога над клюнули хижаком гарантована!