Блешні

Сортування:
Показати:
Вид: Списком Таблицею

Блешня є найбільш відомою серед рибалок штучної приманкою. Найчастіше блешня виготовляється з пластин металу, дуже рідко надаються моделі з пластику. За своїми характеристиками форми і забарвлення приманка імітує рибку дрібного розміру. Найчастіше на пластині розміщені гачки в діапазоні 1-3. Маскуються гачки за допомогою пір'я або пластикових накладок, адже хижак теж не дурень.

Вертушки, колебалки, а також спіннербейти для лову риби спінінгом.
У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір, у нас пропонуються найбільш популярні фірми блешень. Пропонуємо широкий вибір забарвлень - від реальних до найфантастичніших. Найчастіше багато блешня пофарбовані в червоні тони, що сигналізує хижакові про кров і каже, що рибка нібито поранена. Такі приманки ваблять хижих риб. Риболовля на нашу блешню може бути будь-якою - тролінг, спінінгом, «в схил», нахлист.

Слід розрізняти блешні по пори року, вони поставляються як для зимових рибальських сезонів, так і для літніх. Літні бувають коливаються і обертаються, а зимові часто йдуть стрімкі. Плоский вигляд блешні, що коливається представлений у вигляді вигину, для проведення гри. Вертушки обертаються навколо своєї осі за рахунок одного або більше пелюсток, тому при проводці така блешня буде обертатися, перебуваючи під тиском товщі води.

Якщо ви не знаєте, як вибрати блешню і де її купити, то наш інтернет-магазин і менеджери, які знають толк в риболовлі, вам допоможуть з вибором. Наші ціни демократичні. Не соромтеся задавати питання. У нас є широкий вибір приманок для лову певних видів риб (на щуку, на окуня і т.д.). Якщо водойма з сильною течією, то вам слід вибирати більш важку приманку, ніж для водойми, де вода стояча.